تدریس خصوصی دیفرانسیل
خرداد ۷, ۱۳۹۸
معلم خصوصی دروس پیش دانشگاهی
خرداد ۸, ۱۳۹۸

تدریس خصوصی تافل (TOEFL)

آزمون تافل چیست؟

تافل مخفف کلمه  Test of English as a Foreign Language  می باشد که به معنای آزمون انگلیسی به عنوان زبان بیگانه است.آزمون TOEFL  یکی از معتبرترین آزمون ها در سراسر دنیاست و توسط موسسه ETC  برگزار می شود.آزمون تافل برای افرادی است که دانش انگلیسی ندارند و می خواهند خود را بسنجند. برای یادگیری آن راه های مختلفی از جمله مطالعه کتب مربوطه,شرکت در کلاس های عمومی زبان و یا تدریس خصوصی تافل وجود دارد.

آزمون تافل برخلاف آزمون آیلتس که به دو صورت آکادمیک و جنرال ارائه می شود ,این آزمون به صورت به صورت آکادمیک اما به دو صورت اینترنتی (IBT)و کاغذی(PBT) ارائه می شود. در گذشته به صورت کامپیوتری(CBT) نیز برگزار می شود.اما از سه سال پیش آزمون کاغذی دیگر در ایران برگزار نمی شود و آزمون اینترتی هر هفته در موسسات معتبر در تهران و شهرهای دیگر مثل اصفهان و شیراز برگزار می شود.بیش از 9000 دانشگاه و موسسه در سراسر جهان این آزمون را معتبر می دانند.

آزمون تافل آمریکایی بوده در حالیکه آزمون آیلتس آزمون انگلیسی بوده در بخش های بعدی تفاوت های این دو را بیان می کنیم.

ساختار آزمون تافل

آزمون تافل 4 بخش اصلی دارد  مهارت خواندن (Reading) , نوشتن (writing ) , صحبت کردن (Speaking) , شنیدن (Listening ) است.این آزمون در مدت زمان 4 ساعت است و تمام این بخش ها را شامل می شود.

آزمون تافل نمره رد یا قبولی ندارد اما برای اینکه بدانید چه نمره ای باید کسب کنید تا مورد پذیرش دانشگاه مورد نظر قرار گیرید باید به سایت دانشگاه مراجعه کنید.حداقل نمره یمورد نیاز 61 و حدکثر 114 بوده است.اما به طور میانگین حداقل نمره اکثر دانشگاه ها 80یا 85 است.البته این نمره بر اساس سطح و رشته و اعتبار دانشگاه متفاوت است.اما خب مسلم است با دریافت نمره ی بالای 100 می توانید یک رزومه ی قوی تری داشته باشید.همچنین دربخش نوشتاری نباید نمره ی کمتر از 28 گرفته باشید.

تدریس خصوصی تافل تضمینی

از آنجا که افراد با شرکت در کلاس های عمومی زبان تمام مشکلاتشان رفع نمی شود و از قبولی در این آزمون مردد هستند می توانند به کمک تدریس خصوصی تافل به هدف خود برسند.اگر مقوله زمان برای شما اهمیت دارد با تدریس خصوصی تافل می توانید سرعت بیشتری به هدف خود نزدیک شوید. در تدریس خصوصی زبان انگلیسی با تمرین و مکالمه فراوان شما را برای آین آزمون آماده می کند.اگر در زبان مهارت کافی ندارید بهتر است به سراغ  آموزشگاه هایی که مدرک تافل فوری  ارائه می دهند نروید به دلیل اینکه این دوره معمولا برای افرادی که از سطح دانش انگلیسی برخوردار هستند مفید است.

آموزشگاه ما با آموزش تضمینی تافل با بهترین اساتید می تواند گزینه ی خوبی برای مدرک تضمینی تافل باشد.

 

تفاوت آزمون تافل(TOEFL) و آیلتس (IELTS)

برای تحصیل و یا زندگی در یکی از کشورهای انگلیسی زبان باید یکی از مدرک های  آزمون های IELTS , TOEFL  را ارائه دهید.در این بخش نقاط قوت و ضعف این آزمون ها را بیان می کنیم؛

  • همان طور که در بالا شرح دادیم آزمون تافل آمریکایی بوده و در یک فرمت است و به صورت کامپیوتری برگزار می شود.در حالیکه آزمون آیلتس بریتانیایی بوده است و به دو صورت آکادمیک و جنرال برگزار می شود.
  • تافل معمولا به صورت سوال های چند گزینه ای است,درحالیکه آیلتس به صورت سوال های پرکردن جای خالی ,نوشتن جواب های کوتاه و … است.
  • دلیل اینکه آزمون تافل یک آزمون آمریکایی است لهجه مورد قبول آنها American است درحالیکه آزمون آیلتس تمام لهجه ها (American ,Biritish,Australian) را در بر می گیرد.
  • زمان آزمون تافل 4 ساعت است در حالیکه زمان آزمون آیلتس 2 ساعت 40 دقیقه می باشد.
  • هزینه این دو آزمون در حال حاضر تقریبا با هم برابر است و 250 دلار آمریکا می باشد و هزینه آنها با نرخ ارز دولتی محاسبه نمی شود.
  • نتایج نمرات آزمون تافل 10 روز و آزمون آیلتس 13 روز بعد از برگزاری آزمون منتشر می شود و مدت اعتبار هر دو دو سال می باشد.
  • در آزمون آیلتس نمره بین 0 تا 9 است در حالیکه آزمون تافل نمره ای بین 0 تا 120 را شامل می شود.

 

 هزینه تدریس خصوصی تافل

هزینه تدریس خصوصی تافل بسته به توانایی استاد و مدرک تحصیلی او متفاوت است.برای اطلاع از قیمت تدریس خصوصی تافل می توانید با ما تماس حاصل نمایید.

اساتید برتر تافل (TOEFL)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *