آزمون تافل چیست؟

تافل مخفف کلمه  Test of English as a Foreign Language  می باشد که به معنای آزمون انگلیسی به عنوان زبان بیگانه است.آزمون TOEFL  یکی از معتبرترین آزمون ها در سراسر دنیاست و توسط موسسه ETC  برگزار می شود.آزمون تافل برای افرادی است که دانش انگلیسی ندارند و می خواهند خود را بسنجند. برای یادگیری آن راه های مختلفی از جمله مطالعه کتب مربوطه,شرکت در کلاس های عمومی زبان و یا تدریس خصوصی تافل وجود دارد.

برای مشاهده معلم خصوصی آیلتس بیشتر می توانید از سایت الو استاد نیز استفاده نمایید .

بیشتر

آزمون تافل برخلاف آزمون آیلتس که به دو صورت آکادمیک و جنرال ارائه می شود ,این آزمون به صورت به صورت آکادمیک اما به دو صورت اینترنتی (IBT)و کاغذی(PBT) ارائه می شود. در گذشته به صورت کامپیوتری(CBT) نیز برگزار می شود.اما از سه سال پیش آزمون کاغذی دیگر در ایران برگزار نمی شود و آزمون اینترتی هر هفته در موسسات معتبر در تهران و شهرهای دیگر مثل اصفهان و شیراز برگزار می شود.بیش از 9000 دانشگاه و موسسه در سراسر جهان این آزمون را معتبر می دانند.

آزمون تافل آمریکایی بوده در حالیکه آزمون آیلتس آزمون انگلیسی بوده در بخش های بعدی تفاوت های این دو را بیان می کنیم.

ساختار آزمون تافل

آزمون تافل 4 بخش اصلی دارد  مهارت خواندن (Reading) , نوشتن (writing ) , صحبت کردن (Speaking) , شنیدن (Listening ) است.این آزمون در مدت زمان 4 ساعت است و تمام این بخش ها را شامل می شود.

آزمون تافل نمره رد یا قبولی ندارد اما برای اینکه بدانید چه نمره ای باید کسب کنید تا مورد پذیرش دانشگاه مورد نظر قرار گیرید باید به سایت دانشگاه مراجعه کنید.حداقل نمره یمورد نیاز 61 و حدکثر 114 بوده است.اما به طور میانگین حداقل نمره اکثر دانشگاه ها 80یا 85 است.البته این نمره بر اساس سطح و رشته و اعتبار دانشگاه متفاوت است.اما خب مسلم است با دریافت نمره ی بالای 100 می توانید یک رزومه ی قوی تری داشته باشید.همچنین دربخش نوشتاری نباید نمره ی کمتر از 28 گرفته باشید.

تدریس خصوصی تافل تضمینی

از آنجا که افراد با شرکت در کلاس های عمومی زبان تمام مشکلاتشان رفع نمی شود و از قبولی در این آزمون مردد هستند می توانند به کمک تدریس خصوصی تافل به هدف خود برسند.اگر مقوله زمان برای شما اهمیت دارد با تدریس خصوصی تافل می توانید سرعت بیشتری به هدف خود نزدیک شوید. در تدریس خصوصی زبان انگلیسی با تمرین و مکالمه فراوان شما را برای آین آزمون آماده می کند.اگر در زبان مهارت کافی ندارید بهتر است به سراغ  آموزشگاه هایی که مدرک تافل فوری  ارائه می دهند نروید به دلیل اینکه این دوره معمولا برای افرادی که از سطح دانش انگلیسی برخوردار هستند مفید است.

آموزشگاه ما با آموزش تضمینی تافل با بهترین اساتید می تواند گزینه ی خوبی برای مدرک تضمینی تافل باشد.

تفاوت آزمون تافل(TOEFL) و آیلتس (IELTS)

برای تحصیل و یا زندگی در یکی از کشورهای انگلیسی زبان باید یکی از مدرک های  آزمون های IELTS , TOEFL  را ارائه دهید.در این بخش نقاط قوت و ضعف این آزمون ها را بیان می کنیم؛

  • همان طور که در بالا شرح دادیم آزمون تافل آمریکایی بوده و در یک فرمت است و به صورت کامپیوتری برگزار می شود.در حالیکه آزمون آیلتس بریتانیایی بوده است و به دو صورت آکادمیک و جنرال برگزار می شود.
  • تافل معمولا به صورت سوال های چند گزینه ای است,درحالیکه آیلتس به صورت سوال های پرکردن جای خالی ,نوشتن جواب های کوتاه و … است.
  • دلیل اینکه آزمون تافل یک آزمون آمریکایی است لهجه مورد قبول آنها American است درحالیکه آزمون آیلتس تمام لهجه ها (American ,Biritish,Australian) را در بر می گیرد.
  • زمان آزمون تافل 4 ساعت است در حالیکه زمان آزمون آیلتس 2 ساعت 40 دقیقه می باشد.
  • هزینه این دو آزمون در حال حاضر تقریبا با هم برابر است و 250 دلار آمریکا می باشد و هزینه آنها با نرخ ارز دولتی محاسبه نمی شود.
  • نتایج نمرات آزمون تافل 10 روز و آزمون آیلتس 13 روز بعد از برگزاری آزمون منتشر می شود و مدت اعتبار هر دو دو سال می باشد.
  • در آزمون آیلتس نمره بین 0 تا 9 است در حالیکه آزمون تافل نمره ای بین 0 تا 120 را شامل می شود.

 هزینه تدریس خصوصی تافل

هزینه تدریس خصوصی تافل بسته به توانایی استاد و مدرک تحصیلی او متفاوت است.برای اطلاع از قیمت تدریس خصوصی تافل می توانید با ما تماس حاصل نمایید.

تدریس خصوصی تافل

تدریس خصوصی تافل به شما این امکان را می دهد که سریع تر و متفاوت تر از سایر رقبای خود پیشی بگیرید. شاید از خود بپرسید که مدرک تافل چیست و راه های رسیدن به این مدرک معتبر را باید چگونه سپری کرد. از مدرک تافل می توان به جهت اخذ اقامت به سایر کشورهای انگلیسی زبان می توان استفاده کرد. ایالت متحده آمریکا، کانادا، استرالیا و بریتانیا از این جمله کشورها محسوب می شوند در مقاله پیش روی سعی بر آن داریم تا هر آنچه پیرامون تدریس تافل و این مدرک معتبر مورد نیاز است را با شما عزیزان به اشتراک بگذاریم.

آزمونی آنلاین

زیر نظر مؤسس آی تی اس

آزمونی برای کسانی که زبان مادری‌شان انگلیسی نیست.

تافل چیست؟

تدریس خصوصی تافل برای آزمون تافل که توسط موسسه ای تی اس ایالات متحده آمریکا طراحی شده است در نظر گرفته شده است. تافل آزمونی است که برای تعین سطح توان مندی کسانی که زبان اصلی آن ها زبان انگلیسی نیست، اما تمایل دارند در دانشگاه و مؤسسات آموزشی انگلیسی زبان تحصیل کنند در نظر گرفته شده است. آزمون این مدرک معتبر به صورت آنلاین برگزار می شود و دانش آموخته با مراجعه به مراکز معتبری که در این راستا فعالیت می کنند و با استفاده از هدست و کامپیوتر به صورت آنلاین آزمون خود را برگزار می کنند. سپس تمامی پاسخ نامه های به صورت مستقیم به مؤسسه ای تی اس به منظور بررسی ارسال می شود.

تدریس خصوصی تافل و اعتبار بین‌المللی این مدرک

تدریس تافل به شما کمک می کند تا یک مدرک معتبر بین المللی در پیش روی خود داشته باشید و برای موفقیت های روز افزون خود از آن استفاده کنید. مدت زمانی که شما می توانید از اعتبار این مدرک استفاده کنید دو سال است. این را به یاد داشته باشید که در دانشگاه های معتبر آمریکا مدرک تافل بسیار بیشتر از آزمون آیلتس استقبال می شود. شما می توانید به منظور سفرهای کاری، یا تدریس در خارج از کشور و بسیاری موارد دیگر این آزمون تخصصی را مد نظر قرار دهید. دوره تخصصی تافل کوتاه ترین راه برای رسیدن به موفقیت های شغلی و درسی شما محسوب می شود. برای موفقیت در کلاس درس، دانشگاه قطعاً کار آمد ترین امر کسب مدرک تافل به شمار می آید.

معلم خصوصی زبان انگلیسی
کلاسی خصوصی زبان انگلیسی
تدریس خصوصی زبان انگلیسی

تدریس خصوصی تافل و کسب نمرات قبولی

تدریس خصوصی تافل در چهار بخش برای شما در نظر گرفته شده است. همان طور که می دانید بخش خواند و درک مطلب در آزمون تافل سی، بخش شنیداری سی، بخش گفتاری سی، بخش نوشتاری سی و در کل صد و بیست نمره برای این آزمون در نظر گرفته شده است. بازخورد عملکرد شما و توصیف وظایفی که برای شما در نظر گرفته شده است به طور مستقیم روی نمره قبولی‌تان تأثیر دارد. از همین رو شما در کنار بالا بردن سطح سواد خود برای کسب مدرک تافل باید با اعتماد به نفس بالایی را برای این آزمون کسب کنید تا در زمان برگزاری هیچ مشکلی برای شما حادث نشود. معلم خصوصی تافل مو به مو و لحظه به لحظه شرایط آزمون را برای شما شرح می دهد و این امر تصویر سازی مناسبی را برای شروع یک آزمون موفقیت آمیز را فراهم می کند.

کسب نمره قبولی
بهره گیری از کتاب های مفید
استفاده از نرم افزارهای حرفه ای برای آموزش
کلاس خصوصی و معلم خصوصی تافل

آیا تدریس خصوصی تافل برای مهاجرت مناسب است؟

تدریس خصوصی تافل به شما این امکان را می دهد که با نمره قابل قبولی این مدرک معتبر را کسب کنید. همه شما به خوبی می دانید برای مهاجرت، سفرهای کاری، تحصیل در خارج از کشور و بسیاری موارد دیگر نیاز به مدرک تافل یک امر مهم و لازم به شمار می آید. از همین رو به شما توصیه می کنیم با استفاده از راهنمایی های یک استاد توانمند در این زمینه حوزه توانمندی های خود را گسترش دهید. حتی اگر قصد مهاجرت هم نداشته باشید قبولی در این آزمون موقعیت های کاری بسیار خوبی را برای شما فراهم می کند. تدریس تافل به شما این امکان را می دهد که توانایی خود را در زبان انگلیسی به رخ بکشید. با داشتن مدرک تافل دیگر هیچ محدودیتی در پیش پای شما قرار ندارد.

مهاجرت
تحصیل در خارج از کشور
سفرهای کاری و تجاری

چه پارامترهای برای تدریس خصوصی تافل آموزش داده می شود؟

تدریس خصوصی تافل به شما این امکان را می دهد که پلی به محتوای آکادمیک دانشگاهی بزنید و سپس پیرامون چهار مهارت خواندن، مهارت شنیداری، مهارت گفتاری و مهارت نگارش مطالب لازم به شما آموزش داده می شود. در آزمون تافل به سواد شما اهمیت داده می شود و سطح سواد شما از زبان انگلیسی سنجیده می شود. موضوعاتی پیرامون هنر، علوم طبیعی، علوم فیزیکی و علوم اجتماعی است. شما با استفاده از تدریس خصوصی و با کمک تجربه های یک معلم خصوصی توانمند به راحتی توانید به نکات ریزی که در این آزمون به آن پرداخته می شود پی ببرید. مدرک آیلتس درست در راستای مدرک تافل به عنوان یک رقیب بسیار قوی ظاهر شده است پس شما با کسب یک نمره قابل قبول در آزمون تافلی کسب مدرک آیلتس را نیز می توانید به راحتی دنبال کنید.

جزوات دست نویس اساتید با تجربه
کلاس های خصوصی پر بار
آموزش های ویدئویی

تدریس خصوصی تافل و مهارت های کسب شده

تدریس خصوصی تافل برای کسانی که می خواهند مهارتی را در راستای برتری در میان سایر رقبای کاری‌شان کسب کنند ایده ال ترین گزینه به شمار می آید. این را به یاد داشته باشید که شما هیچ محدودیتی برای شرکت در آزمون تافل ندارید و هر دوازده روز یک بار می توانید در این آزمون تخصصی شرکت کنید. اگر نمره قبولی خوبی نگرفتید اصلاً نگران نباشید تدریس تافل به شما این امکان را می دهد که روی نقاط ضعف خود کار کنید و آن ها را به نقاط قوت تبدیل کنید. بدون شک معلم خصوصی زبان انگلیسی اگر به این آزمون اشراف کامل داشته باشد می تواند تغییرات چشم گیری را برای رشد شما فراهم کند. بالا بردن اعتماد به نفس شما و آموزش ترفندهای کارآمد تنها بخشی از مزیت های است که در جلسه آزمون تافل به کمک شما می آید.

صرفه جویی در هزینه های پنهان
حذف کردن روش های بی فایده
بالا بردن راندمان کاری و افزایش سطح توانمندی

کلام آخر پیرامون تدریس خصوصی تافل

تدریس تافل برای کسانی که قصد مهاجرت دارند و یا افرادی که برای ارتقا شغل و حرفه خود نیاز به تحصیل در دانشگاه های معتبر انگلیسی زبان دارند بدون شک تیر خلاص به شمار می آید. شرکت در آزمون های تافل نیاز به توانمندی و سواد کافی در این راستا دارد که مهم ترین معیار برای تصمیم گیری های داوطلبان شرکت در آزمون تافل محسوب می شود. از همین رو شما باید روی نقطه قوت خود بیشتر از قبل کار کنید و از مطالب حاشیه ای که در این راستا به مطالعه شما آسیب می زند دوری کنید. یادداشت برداری اصولی و درست، بیان کردن ریز جزئیات آزمون تافل، تکنیک های برای تمام کردن آزمون آنلاین تماماً بخشی از مزیت های آزمون تافل به شمار می آید.

یادگیری در سطح حرفه ای
استفاده از توانمندی های شما در راستای موفقیت
حذف نکات حاشیه ای و بی ارزش از تایم تدریس تافل

جهت تدریس خصوصی آیلتس در سپاه دانش ثبت نام نمایید .

کمتر