رشته کامپیوتر دارای دو گرایش سخت افزار و نرم افزار است.فارغ التحصیلان گرایش نرم افزار در صورتی که در بخش برنامه نویسی فعالیت کنند می توانند آینده شغلی خود را فراهم کنند و جذب بازار کار شوند.فارغ التحصیلان گرایش سخت افزار نیز می توانند وارد بخش شرکت های  تولید کننده قطعات شوند و در این راه موفق شوند. آموزش این مطالب بدون استفاده از کلاس های تدریس خصوصی برنامه نویسی و یا گروهی بسیار مشکل است.البته اگر شما به زبان انگلیسی مسلط باشید می توانید با جستجو در اینترنت و مطالعه مقاله تا حدی اطلاعات خود را افزایش دهید .

برای مشاهده معلم خصوصی همه دروس می توانید از سایت الو استاد نیز استفاده نمایید .

بیشتر

به جرات می توان گفت یکی از بهترین اختراعات بشر کامپیوتر ها بوده اند. کامپیوتر ها سرعت و دقت بالایی دارند ,این دستگاه ها بسیار قوی اند اما هوش بالایی ندارند و زبان انسان را متوجه نمی شوند به همین ترتیب باید زبانی باشد تا انسان بتواند با این دستگاه ها صحبت کند.به همین ترتیب متخصصان زبان هایی را به وجود آوردند که زبان برنامه نویسی کامپیوتر نام گرفت. برنامه نویسی کامپیوتر به طور کلی یک فرایند نوشتن و توسعه نرم افزار کامپیوتر است که برای یادگیری مستلزم هوش و تمرین بالای افراد است.چه بسا بسیاری از دانشجویان با زبان های برنامه نویسی آشنا هستند ولی توانایی نوشتن یک کد ساده را ندارند و معمولا این مشکل در زمان امتحانات دانشجویان و هنرستانی ها بیشتر نمایان می شود و به کمک تدریس خصوصی کامپیوتر می توانند مشکل را رفع کنند.

رایج ترین زبان های برنامه نویسی :

 • Visual basic
 • Delphi
 • C
 • C++
 • C#
 • Cobol
 • Fortran
 • Swift
 • Pascal
 • Python

در بعضی مواقع نیاز نیست برنامه ها به صورت جداگانه کامپایل شوند و در زمان اجرای برنامه کامپایل می شوند مثل:

 • Javascript
 • Php
 • Python
 • ruby

ویژگی های یک معلم خصوصی برنامه نویسی

برای انتخاب معلم خصوصی برنامه نویسی بهتر است از میان برنامه نویسان انتخاب شود تا بتواند باگ های شما را رفع کند ؛از جمله این ویژگی ها عبارت اند از: به تدریس برنامه نویسی علاقه مند باشد, تمرکز کافی , صبر و بردباری در انجام کارها  داشته باشد.

همچنین

تجربه در تدریس خصوصی برنامه نویسی

یک استاد برنامه نویس می تواند با شناخت اشکالات دانشجو در کمترین زمان آن ها را رفع کند و تسط کافی بر روی تمام کد ها داشته باشد .

برنامه ریزی منظم

برنامه منظم در زمینه تدریس داشته  باشد و به صورت مرتب سر کلاس ها حاضر می شود.

به روز بودن

زبان های برنامه نویسی  همیشه در حال آپدیت شدن هستند و به همین دلیل یک استاد برنامه نویس باید همیشه دراین زمینه به روز باشد تا از تکنولوژی عقب نماند.

پشتیبانی از شاگردان

بعد از اتمام کلاس ها یک معلم خصوصی  برنامه نویسی  سراغ شاگردش را می گیرد  تا ببیند تدریس خصوصی اش به نتیجه  مطلوب رسیده است یا خیر.

تدریس انواع زبان های برنامه نویسی

هر کدام از زبان های برنامه نویسی جذابیت خاص خودش را دارد و به رقم متفاوت بودن در جزء در کل یه سری شباهت هایی با هم دارند معمولا برای تدریس این زبان ها بهتر است به صورت پروژه محور انجام شود تا دانشجو به عمق مطلب پی ببرد و خروجی کار را ببیند که با تدریس خصوصی برنامه نویسی  می توان به نتیجه مطلوب رسید.

تدریس خصوصی برنامه نویسی اندروید

اگر تا به حال برنامه نویسی نکرده اید و می خواهید  از برنامه نویسی اندروید شروع کنید بهتر است این کار را انجام ندهید زیرا باید زبان جاوا را فرا گیرید که به مراتب زبان سختی محسوب می شود.به کمک معلم خصوصی برنامه نویسی اندروید می توانیم طرح ها و اپلیکیشن هایی که در سر داریم را پیاده سازی کنیم و اپلیکیشن های مورد علاقه خود را بسازیم یعنی این دوره هم برای کسانی که علاقه مند به این زبان هستند و هم برای دانشجویان مورد استفاده قرار می گیرد.

تدریس خصوصی برنامه نویسی پایتون

پایتون یک زبان برنامه نویسی شی گراء ,سطح بالا و تفسیری است و در یک سری ویژگی ها شبیه زبان های ruby  و perl می باشد.آموزشگاه ما با گردآوری بهترین اساتید برنامه نویسی پایتون می تواند در این زمینه کمک شایانی به شما دانشجویان  و علاقه مندان به این عرصه کند.

تدریس خصوصی برنامه نویسی سی شارپ

سی شارپ یک زبان سطح بالا شی گراء و ساخت یافته است و.اگر تا به حال برنا مه نویسی نکرده اید سی شارپ بهترین گزینه برای شروع است.c#  یک زبان سمت سرور است.اگر می خواهید وبسایتی طراحی کنید می توانید با سی شارپ که تحت تکنولوژی asp.net  است به کمک معلم خصوصی این رویه را یاد بگیرید.

قیمت تدریس خصوصی برنامه نویسی

هزینه تدریس خصوصی بنا به توانایی استاد و تجربه  متفاوت است به طور مثال اگر استاد برنامه نویسی خود یک برنامه نویس حرفه ای باشد می تواند راحت تر باگ های شاگردانش را رفع کند درنتیجه هزینه این استادان معمولا بالاتر است.

جهت مشاهده  تدریس خصوصی کامپیوتر در سپاه دانش کلیک نمایید .

کمتر