تدریس خصوصی کامپیوتر شامل  تدریس دوره های ICDL که شامل هفت مهارت کامپیوتر POWERPOINT,WORD,EXCEL,INTERNET,WINDOWS,ACCESS  می باشد. از دیگر دوره های مهم درتدریس خصوصی کامپیوتر دوره های تدریس خصوصی فتوشاپ, تدریس خصوصی طراحی گرافیک, دوره های تدریس خصوصی برنامه نویسی و دوره های شبکه است.

برای مشاهده معلم خصوصی همه دروس می توانید از سایت الو استاد نیز استفاده نمایید .

بیشتر

کامپیوتر چیست؟

یکی از بزرگترین اختراع بشر در جامعه بشری ماشینی به نام رایانه بود.کامپیوتر ماشینی است, قابل برنامه ریزی که از ترکیب اجزای الکترونیکی و الکترومکانیکی تشکیل شده است . پس از دریافت ورودی ها بر اساس دستورالعمل هایی پردازش های خاصی را انجام می دهند, سپس نتیجه یا خروجی را بر روی صفحه مانیتور نمایش می دهند.برای اینکه بتوانیم یک استاد حرفه ای این ماشین اختراع دست بشر شویم بهترین راه تدریس خصوصی کامپیوتر است.

هر سیستم کامپیوتری سه مرحله دارد:

داده (data): در سیستم کامپیوتری مقادیر خام اطلاعات که برای ورودی سایت است را داده data  می نامیم.

پردازش (processing):هر عملی که روی این داده ها صورت می گیرد پردازش می نامند.

اطلاعات(information) :خروجی حاصل از پردازش سیستم را اطلاعات می نامند.

تاریخچه کامپیوتر

نخستین ماشین محاسبه ماشین مکانیکی ساده ای بود که با چند اهرم و چرخ دهنده می توانست جمع و تفریق را انجام دهد که توسط پاسکال ساخته شده بود.بعدها چارلز بابیج ماشینی پیشرفته تر اختراع کردکه بسیار به کامپیوتر شباهت داشت به همین دلیل بابیج پدرکامپیوتر شناخته شد.

رایانه یک از برجسته ترین اختراع در سده بیستم است.در سده هجدهم هم تلاش های فراوانی شد.در بحبوحه جنگ جهانی دوم دولت آمریکا طرحی برای ساخت دستگاهی را آغاز کردند تا بتواند مکالمات رمز نگاری شده آلمانی ها را رمز گشایی کند.این مسئولیت به عهده شرکت IBM  و دانشگاه هاروارد به عهده گرفته شد و منجر به ساخت دستگاهی به نام ASCC  انجامید.حال رایانه Altair  راه اندازی شد اگرچه Altair نخستین رایانه شخصی محسوب نمی شود.

در فارسی مدتی به کامپیوتر « مغز الکترونیکی » می گفتند.

انواع کامپیوترها

کامپیوترها از جنبه های مختلف به دسته های مختلفی تقسیم می شوند.انواع کامپیوتر ها:

کامپیوتر های Main frame:از خصوصیات آنها بزرگ و گران قیمت هستند.در شرکت های بزرگ و سازمان های تحقیقاتی است.

کامپیوتر های شخصی یا :pcاغلب ما با آنها آشنا هستیم و از کامپیوتر های main frame  قیمتشان مناسب تر است.تنوع زیادی در شکل و کاربرد آنها وجود دارد. کامپیوترهای رومیزی یکی از کامپیوتر های شخصی هستند و شامل قسمت های مختلفی هستند.نوع دیگری از کامپیوتر های شخصی لپ تاپ یا notebook  هستند که امکان جابه جایی آنها بیشتر بوده و دارای صفحه نمایش تخت از نوع پلاسما یا lcd  می باشند.لپ تاپ ها معمولا هزینه بیشتری نسبت به pc  ها دارند.

کامپیوترهای شبکه

کامپیوتر هایی هستند که یک شبکه کامپیوتری را مدیریت,پشتیبانی و از نظر امنیتی محافظت می کنند. کاربران شبکه می توانند از منابع موجود در سرور شبکه استفاده کنند.در گذشته کاربران تنها از پایانه های گنگ استفاده می کردند. پایانه های گنگ وسایلی بودند که به سادگی ورودی را از کاربر پذیرفته و نتایج را نمایش می دهد.در این حالت تمام عملیات توسط کامپیوتر سرور انجام می شود.اما امروزه اکثر کاربران شبکه  از پایانه های هوشمند بهره می برند. پایانه های هوشمند کامپیوترهایی از نوع pc هستند.

کامپیوترها را از جنبه های دیگر به  سوپرکامپیوتر,کامپیوترهای بزرگ ,سوپر مینی کامپیوتر ,مینی کامپیوتر و ریزکامپیوترها دسته بندی می کنند.

تدریس خصوصی آموزش کامپیوتر

رشته کامپیوتر دارای دو گرایش سخت افزار و نرم افزار است.فارغ التحصیلان گرایش نرم افزار در صورتی که در بخش برنامه نویسی فعالیت کنند می توانند آینده شغلی خود را فراهم کنند و جذب بازار کار شوند.فارغ التحصیلان گرایش سخت افزار نیز می توانند وارد بخش شرکت های  تولید کننده قطعات شوند و در این راه موفق شوند.

آموزش این مطالب بدون استفاده از کلاس های تدریس خصوصی و یا گروهی بسیار مشکل است.البته اگر شما به زبان انگلیسی مسلط باشید می توانید با جستجو در اینترنت و مطالعه مقاله تا حدی اطلاعات خود را افزایش دهید .

هزینه تدریس خصوصی کامپیوتر

هزینه تدریس خصوصی کامپیوتر به عواملی از جمله تجربه و توانایی استاد و مدرک تحصیلی بستگی دارد.همچنین دوره های مختلف کامپیوتر هزینه های مختلفی دارند :به طور مثال  ؛دوره طراحی وب با دوره فتوشاپ هزینه هایش متفاوت و قابل مقایسه نیست.

معمولا دوره های مبتدی و مقدماتی هزینه های پایین تری نسبت به دوره های پیشرفته و یا با حجم مطلب سنگین دارند.برای اطلاع از قیمت های تدریس خصوصی کامپیوتر با شماره های موجود در سایت ما تماس حاصل نمایید.

تدریس خصوصی کامپیوتر

تدریس خصوصی کامپیوتر و یادگیری درس کامپیوتر امری است که تنها مورد نیاز دانش آموزان و دانشجویان نیست و امروزه افراد زیادی با این وسیله کاربردی به جهت رفع نیازهای کاری خود در ارتباط هستند. برای آموزش و یادگیری درس کامپیوتر نیازی به این نیست که حتماً دانشگاه رفته و تحصیلات دانشگاهی کسب کنید شما می توانید به صورت غیر حضوری و با تدریس  کامپیوتر صفر تا صد نیازهای خود را پاسخگو باشید. اگر می خواهید به زبان برنامه نویسی تسلط پیدا کنید اگر برای امورات کاری خود به مدرک ای سی دی ال نیاز دارید به شما توصیه می کنیم از یک معلم خصوصی توانمند در این راستا کمک بگیرید تا صفر تا صد مشکلات درس کامپیوتر شما پاسخ داده شود

• آموزش مقدماتی کامپیوتر برای دانش آموزان
• آموزش درس کامپیوتر به دانشجویان
• یادگیری کامپیوتر برای متصدیان امور اداری

تدریس خصوصی کامپیوتر

تدریس کامپیوتر نیاز به دانش حرفه ای در این راستا دارد تا شما را به جهت رسیدن به ایده ال ترین اهداف یاری کند. شما می توانید با بهره گیری از یک کامپیوتر و آموزش حرفه ای آن توسط اساتید و متخصصین برتر در این راستا راه های رسیدن به موفقیت در هر حیطه کاری را هموارتر از گذشته روشن کنید. در مقاله پیش رو سعی بر آن داریم تا پیرامون تدریس کامپیوتر مطالبی را با شما عزیزان به اشتراک بگذاریم پس با ما همراه باشید. در این راستا می توانید از وب سایت های آنلاینی که در پیش روی شما قرار دارد بهره بگیرید تا راهنمایی های مؤثر به جهت نیازهای شما ارائه شود.

• تدریس خصوصی برنامه نویسی
• تدریس خصوصی ای سی دی ال
• تدریس خصوصی وورد
• تدریس خصوصی پاورپوینت
• تدریس خصوصی اکسل

مهارت آموزی دانشجویان با تدریس خصوصی کامپیوتر

تدریس خصوصی کامپیوتر به شما این امکان را می دهد که با کسب مهارت های جدید وارد بازار کار شوید. همه شما به خوبی می دانید که یادگیری کامپیوتر در کلاس های درس تنها به شرط قبولی در دانشگاه است که دنبال می شود. از همین رو برای از بین بردن نقایصی که در جهت کارایی رشته تحصیلی شما برای بازار کار نیاز است باید از اساتید با تجربه به جهت آموزش فوت و فن های لازم آن حرفه یاری گرفته شود. اگر می خواهید کامپیوتر را به صورت اصولی و درست بیاموزید و تنها به عنوان یک زیر شاخه دانشگاهی پس از اخذ مدرک به آن نگاه نکنید به شما توصیه می کنیم به صورت حرفه ای مهارت های خود را در این راستا افزایش دهید.

کسب مهارت های کامپیوتری
• استفاده کردن از مدرک دانشگاهی
• رسیدن به یک راهکار کاربردی

تدریس کامپیوتر و شاخه های مرتبط با این علوم

تدریس خصوصی کامپیوتر به شما این امکان را می دهد که در زمینه برنامه نویسی، طراحی و کارهای گرافیکی، آموزش طراحی وب، برنامه های سخت افزاری، آموزش های نرم افزاری و بسیاری موارد دیگر از یک متخصص به جهت تخصصی تر شدن در حرفه خود بهره بگیرید. تدریس کامپیوتر بر اساس نیاز و توانمندی شما دنبال می شود. اگر می خواهید درس کامپیوتر را برای پاس کردن یکی از دروس دانشگاهی با یک معلم خصوصی طی کنید خوب این امر هزینه زیادی برای شما به همراه ندارد اما اگر می خواهید کنکور موفقی را دنبال کنید باید تقریباً یک سال تایم خود را با معلم خصوصی تان بگذرانید. از سوی دیگر از طریق تدریس خصوصی رشته کامپیوتر می توانید توانمندی های شغلی خود را نیز ارتقاء دهید.

• دسته بندی کردن دوره های آموزشی
• کلاس خصوصی برای رفع مشکلات دانش آموزان
• از بین بردن مشکلات کنکوری دانش آموز در طی سال
• رسیدن به راهکارهای جدید در حرفه شغلی شما

دورهای تدریس خصوصی کامپیوتر چیست؟

تدریس خصوصی کامپیوتر به شما این امکان را می دهد که از تدریس خصوصی ICDL، تدریس خصوصی نرم افزارهای طراحی گرافیکی، تدریس خصوصی سخت افزار های کامپیوتری، تدریس خصوصی برنامه نویسی و زبان های مخصوصی آن و تدریس خصوصی شبکه بسته به علاقه و توانمندی خود بهره بگیرید. علوم کامپیوتری سرفصل های بی شماری دارد و عناوین عنوان شده تنها گوشه ای از این دنیای مدرن فناوری به شمار می آید. شما با یاری گرفتن از معلم خصوصی کامپیوتر می توانید از مزیت های بی شماری بهره بگیرید.

• افزایش در یادگیری و از بین بردن حاشیه ها
• آموزش های جدید و مدرن بر اساس آخرین علوم روز
• رفع مشکلات درسی بدون استرس و نگرانی

افزایش در یادگیری و از بین بردن حاشیه ها

تدریس خصوصی کامپیوتر برای شما این امر را فراهم می آورد که قدرت یادگیری خود را متناسب با سطح توانمندیتان برنامه ریزی کنید. از بین بردن مسائل حاشیه ای کلاس درس از یک سو و کنترل و مدیریت کلاس توسط اساتید در کلاس درس خصوصی این امر را فراهم می آورد که دانش آموز بدون اینکه آشفتگی ذهنی برای او فراهم شود نکات درسی مهم را آموزش ببیند. بدون شک با حضور تنها یک دانش آموز در کلاس درس زمان و تایم بیشتری در اختیار معلم خصوصی به جهت آموزش های حرفه ای به دانش آموز فراهم است. معلم خصوصی به راحتی می تواند با آزمون و خطا دانش آموز را محک بزند و سطح توانمندی او را جویا شود و سپس با افزایش یادگیری دانش آموز سرعت عمل او را در حل مسئله و رسیدن به پاسخ درست افزایش دهد.

• از بین بردن مسائل حاشیه ای
• بالا رفتن سطح راندمان درسی
• بالا رفتن تمرکز دانش آموز
• تایم بیشتر برای پاسخ گویی به مشکلات درسی

آموزش های جدید و مدرن بر اساس آخرین علوم روز

تدریس خصوصی کامپیوتر اگر بر اساس آخرین علوم روز دنبال نشود در اصل آموزش دادن به شما بی ثمر است. اگر می خواهید در راستای آموزش از همه هم تیمی های خود موفق تر گام بردارید به شما توصیه می کنیم از مدرسی کمک بگیرید که با علوم و فنون روز به خوبی آشنایی دارد. این امر را می توانید از طریق وب سایت آموزش آنلاین دنبال کنید و به ایده ال ترین اهداف خود با کمترین هزینه دست پیدا کنید. انتخاب مدرس و تعین روزهای آموزشی امری است که بسته به شرایط شما تعین و مشخص می شود.
• تدریس بر اساس آخرین فنون روز دنیا
• آشنایی با آموزش به صورت آنلاین
• بهره گیری از مدرس خصوصی مورد علاقه بر اساس تایم دلخواه شما

رفع مشکلات درسی بدون استرس و نگرانی

تدریس خصوصی کامپیوتر این امر را برای شما فراهم می آورد که نگرانی ها و استرس های که سر کلاس درس با شما همراه است را به دست فراموشی بسپارید. شاید بسیاری از مشکلات درسی پیش آمده به دلیل استرس های باشد که شما سر کلاس درس دارید و این امر مانع از پرسش های کلاسی توسط شما شده است. از همین رو با انباشته شدن مشکلات درسی نه راه پس داشته باشید و نه راه پیش. شما با کمک یک معلم خصوصی به راحتی می توانید مشکلات درسی خود را پرسش کنید و به صفر تا صد پاسخ مسائلی که با آن تاکنون دست و پنجه نرم کرده اید دست پیدا کنید و ایده ال ترین راهکارها را از تدریس خصوصی درس مورد علاقه تان کسب کنید.

• از بین رفتن استرس های ناشی از عدم اعتماد به نفس
• حذف مشکلات درسی و رفع تک تک آن ها
• ارائه درست ترین راهکار اصولی

کلام آخر پیرامون تدریس خصوصی کامپیوتر

معلم خصوصی کامپیوتر به شما این امکان را می دهد که با حضور در کلاس درس خود به راحتی با فوت و فن های که شاید هیچ کسی تا کنون با آن آشنایی ندارد راهکارهای جدید برای رفع مشکلات خود را جویا شوید. اگر می خواهید سؤالاتی که در ذهن دارید پاسخ داده شود و هدف شما یادگیری درس کامپیوتر به صورت اصولی و درست است به شما توصیه می کنیم با اساتید برتر ما در این راستا ارتباط برقرار کنید. بدون شک پس از کسب مشاوره های لازم ایده ال ترین ها به جهت رسیدن به موفقیت از آن شما می شود.

جهت مشاهده  تدریس خصوصی برنامه نویسی در سپاه دانش کلیک نمایید .

کمتر