تدریس خصوصی حسابداری
خرداد ۸, ۱۳۹۸
معلم خصوصی حسابداری
خرداد ۸, ۱۳۹۸

تدریس خصوصی کامپیوتر

تدریس خصوصی کامپیوتر شامل  تدریس دوره های ICDL که شامل هفت مهارت کامپیوتر POWERPOINT,WORD,EXCEL,INTERNET,WINDOWS,ACCESS  می باشد. از دیگر دوره های مهم درتدریس خصوصی کامپیوتر دوره های تدریس خصوصی فتوشاپ, تدریس خصوصی طراحی گرافیک, دوره های تدریس خصوصی برنامه نویسی و دوره های شبکه است.

کامپیوتر چیست؟

یکی از بزرگترین اختراع بشر در جامعه بشری ماشینی به نام رایانه بود.کامپیوتر ماشینی است, قابل برنامه ریزی که از ترکیب اجزای الکترونیکی و الکترومکانیکی تشکیل شده است . پس از دریافت ورودی ها بر اساس دستورالعمل هایی پردازش های خاصی را انجام می دهند, سپس نتیجه یا خروجی را بر روی صفحه مانیتور نمایش می دهند.برای اینکه بتوانیم یک استاد حرفه ای این ماشین اختراع دست بشر شویم بهترین راه تدریس خصوصی کامپیوتر است.

هر سیستم کامپیوتری سه مرحله دارد:

داده (data): در سیستم کامپیوتری مقادیر خام اطلاعات که برای ورودی سایت است را داده data  می نامیم.

پردازش (processing):هر عملی که روی این داده ها صورت می گیرد پردازش می نامند.

اطلاعات(information) :خروجی حاصل از پردازش سیستم را اطلاعات می نامند.

تاریخچه کامپیوتر

نخستین ماشین محاسبه ماشین مکانیکی ساده ای بود که با چند اهرم و چرخ دهنده می توانست جمع و تفریق را انجام دهد که توسط پاسکال ساخته شده بود.بعدها چارلز بابیج ماشینی پیشرفته تر اختراع کردکه بسیار به کامپیوتر شباهت داشت به همین دلیل بابیج پدرکامپیوتر شناخته شد.

رایانه یک از برجسته ترین اختراع در سده بیستم است.در سده هجدهم هم تلاش های فراوانی شد.در بحبوحه جنگ جهانی دوم دولت آمریکا طرحی برای ساخت دستگاهی را آغاز کردند تا بتواند مکالمات رمز نگاری شده آلمانی ها را رمز گشایی کند.این مسئولیت به عهده شرکت IBM  و دانشگاه هاروارد به عهده گرفته شد و منجر به ساخت دستگاهی به نام ASCC  انجامید.حال رایانه Altair  راه اندازی شد اگرچه Altair نخستین رایانه شخصی محسوب نمی شود.

در فارسی مدتی به کامپیوتر « مغز الکترونیکی » می گفتند.

انواع کامپیوترها

کامپیوترها از جنبه های مختلف به دسته های مختلفی تقسیم می شوند.انواع کامپیوتر ها:

کامپیوتر های Main frame:از خصوصیات آنها بزرگ و گران قیمت هستند.در شرکت های بزرگ و سازمان های تحقیقاتی است.

کامپیوتر های شخصی یا :pcاغلب ما با آنها آشنا هستیم و از کامپیوتر های main frame  قیمتشان مناسب تر است.تنوع زیادی در شکل و کاربرد آنها وجود دارد. کامپیوترهای رومیزی یکی از کامپیوتر های شخصی هستند و شامل قسمت های مختلفی هستند.نوع دیگری از کامپیوتر های شخصی لپ تاپ یا notebook  هستند که امکان جابه جایی آنها بیشتر بوده و دارای صفحه نمایش تخت از نوع پلاسما یا lcd  می باشند.لپ تاپ ها معمولا هزینه بیشتری نسبت به pc  ها دارند.

کامپیوترهای شبکه

کامپیوتر هایی هستند که یک شبکه کامپیوتری را مدیریت,پشتیبانی و از نظر امنیتی محافظت می کنند. کاربران شبکه می توانند از منابع موجود در سرور شبکه استفاده کنند.در گذشته کاربران تنها از پایانه های گنگ استفاده می کردند. پایانه های گنگ وسایلی بودند که به سادگی ورودی را از کاربر پذیرفته و نتایج را نمایش می دهد.در این حالت تمام عملیات توسط کامپیوتر سرور انجام می شود.اما امروزه اکثر کاربران شبکه  از پایانه های هوشمند بهره می برند. پایانه های هوشمند کامپیوترهایی از نوع pc هستند.

کامپیوترها را از جنبه های دیگر به  سوپرکامپیوتر,کامپیوترهای بزرگ ,سوپر مینی کامپیوتر ,مینی کامپیوتر و ریزکامپیوترها دسته بندی می کنند.

 

تدریس خصوصی آموزش کامپیوتر

رشته کامپیوتر دارای دو گرایش سخت افزار و نرم افزار است.فارغ التحصیلان گرایش نرم افزار در صورتی که در بخش برنامه نویسی فعالیت کنند می توانند آینده شغلی خود را فراهم کنند و جذب بازار کار شوند.فارغ التحصیلان گرایش سخت افزار نیز می توانند وارد بخش شرکت های  تولید کننده قطعات شوند و در این راه موفق شوند.

آموزش این مطالب بدون استفاده از کلاس های تدریس خصوصی و یا گروهی بسیار مشکل است.البته اگر شما به زبان انگلیسی مسلط باشید می توانید با جستجو در اینترنت و مطالعه مقاله تا حدی اطلاعات خود را افزایش دهید .

هزینه تدریس خصوصی کامپیوتر

هزینه تدریس خصوصی کامپیوتر به عواملی از جمله تجربه و توانایی استاد و مدرک تحصیلی بستگی دارد.همچنین دوره های مختلف کامپیوتر هزینه های مختلفی دارند :به طور مثال  ؛دوره طراحی وب با دوره فتوشاپ هزینه هایش متفاوت و قابل مقایسه نیست.

معمولا دوره های مبتدی و مقدماتی هزینه های پایین تری نسبت به دوره های پیشرفته و یا با حجم مطلب سنگین دارند.برای اطلاع از قیمت های تدریس خصوصی کامپیوتر با شماره های موجود در سایت ما تماس حاصل نمایید.

اساتید برتر کامپیوتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *