معلمی شغلی بسیار دوس داشتنی و جذاب است و از  کسانی که تدریس می کنند اگر سوال کنید که آیا این شغل را دوس دارند, بیشتر آنها می گویند که معلمی یک عشقی می خواهد تا بتوان از پس این شغل دشوار برآمد, مخصوصا اگر تدریس در زمینه برنامه نویسی باشد. برنامه نویسی یک فرایند توسعه نرم افزار است.زبان برنامه نویسی دارای پیچیدگی هایی است که هر کسی از پس آن بر نمی آید و مستلزم پشتکار فراوان است .برای جبران این سختی بسیاری از دانشجویان از معلم خصوصی برنامه نویسی بهره می برند که معمولا این پروسه در زمان امتحانات فراگیر می شود .انواع زبان های برنامه نویسی را می توان به C ,C++ , JAVA ,PYTHON  اشاره کرد.

برای مشاهده معلم خصوصی همه دروس می توانید از سایت الو استاد نیز استفاده نمایید .

بیشتر

دلیل اصلی استفاده از معلم خصوصی برای یادگیری

در صورتی که در زمینه برنامه نویسی هیچ مطالعه ای تا به حال نداشته اید و می خواهید از صفر شروع کنید بهتر ابتدا کلاس های مقدماتی در زمینه برنامه نویسی را گذرانده ؛ در این موارد استاد معمولا از موارد پایه ای شروع کرده و اصول اساسی  را به شما آموزش می دهد. سپس دوره برنامه نویسی پیشرفته را آغاز کنید , همچنین اگر تا به حال برنا مه نویسی نکرده اید بهتر است از زبان های ساده تر مثل css , html  آموزش را آغاز کنید که بهترین منبع آموزش در این زمینه سایت https://www.w3schools.com/  می باشد.

در دوره برنامه نویسی مهارت هایی که می آموزید از قبیل حل مسئله , همکاری گروهی , تصمیم گیری و ایجاد خلاقیت است.

امروزه بهترین حوزه فعالیت مربوط به دانشجویان رشته نرم افزار است ,در نتیجه شما می توانید برای این حوزه برنامه ریزی کنید و با برنامه ای تعیین شده به هدف خود برسید .شما می توانید یادگیری برنامه نویسی را آغاز کنید و مطالعه زبان برنامه نویسی را به صورت خود آموز داخل منزل شروع کنید و یا با شرکت در کلاس های برنامه نویسی هدف خود را دنبال کنید.  اما هر کدام از اینها مزایا و معایبی در مدت زمان یادگیری و کیفیت یادگیری دارد.بهترین راه و سریع ترین راه استفاده از معلم خصوصی برنامه نویسی می باشد و چون تدریس تنها مختص شماست پیشرفت می تواند در مدت زمان کمتری صورت گیرد.

معلم خصوصی برنامه نویسی چه ویژگی هایی دارد؟

یک معلم خصوصی برنامه نویسی خوب در ابتدا دانش آموز را تعیین سطح می کند تا سطح علمی شاگرد را بسنجد.همچنین او یک ارتباط صمیمی با دانش آموزبرقرار می کند. برای انتخاب معلم خصوصی برنامه نویسی بهتر است از میان برنامه نویسان انتخاب شود تا بتواند باگ های شما را رفع کند.

از جمله این ویژگی ها عبارت اند از: به تدریس برنامه نویسی علاقه مند باشد, تمرکز کافی , صبر و بردباری در انجام کارها  داشته باشد.همچنین ؛

تجربه در تدریس برنامه نویسی

یک استاد برنامه نویس می تواند با شناخت اشکالات دانشجو در کمترین زمان آن ها را رفع کند و تسط کافی بر روی تمام کد ها داشته باشد .

برنامه ریزی منظم

برنامه منظم در زمینه تدریس داشته  باشد و به صورت مرتب سر کلاس ها حاضر می شود.

به روز بودن

زبان های برنامه نویسی  همیشه در حال آپدیت شدن هستند و به همین دلیل یک استاد برنامه نویس باید همیشه دراین زمینه به روز باشد تا از تکنولوژی عقب نماند.

پشتیبانی از شاگردان

بعد از اتمام کلاس ها یک معلم خصوصی  برنامه نویسی  سراغ شاگردش را می گیرد  تا ببیند تدریس خصوصی اش به نتیجه  مطلوب رسیده است یا خیر.

با این روش یک معلم خصوصی برنامه نویسی خوب از بد را در یکی دو جلسه اول می توانیم تشخیص دهیم.

هزینه معلم خصوصی برنامه نویسی

آموزشگاه ما با دبیران خصوصی برنامه نویسی حرفه ای می تواند در زمان کوتاهی شما را به یک برنامه نویس حرفه ای تبدیل کند.قیمت معلم خصوصی برنامه نویسی یکی از فاکتورهایی است که افراد برای اخاب معلم به آن توجه می کنند.هزینه تدریس خصوصی برنامه نویسی پیشرفته از مقدماتی ارزان تر است.به طور کلی نرخ تدریس خصوصی به عوامل زیر بستگی دارد:

تجربه استاد در این زمینه : هر چه دبیر خصوصی برنامه نویس حرفه ای تری باشد تجربه و توانایی او در این زمینه برای رفع باگ بالاتر است.

زمان برگزاری کلاس : در زمان امتحانات معمولا هزینه دوره این کلاس ها بالاتر می رود.

با توجه به مواردی که گفته شد قیمت اصلی تدریس خصوصی برنامه نویسی براورد می شود.

معلم خصوصی برنامه نویسی

معلم خصوصی برنامه نویسی به شما آموزش خواهد داد که چگونه شروع موفقیت آمیزی داشته باشید. اگر می خواهید برنامه نویسی را به عنوان یک سمت شغلی در آینده در زندگی شخصی خود مورد استفاده قرار دهید به شما توصیه می کنیم مبانی و مباحث این درس را به صورت اصولی و درست بیاموزید. برنامه نویسی عبارت است از نوشتن دستوارتی که یک سیستم مثل کامپیوتر متوجه دستور العمل های آن بشود. برنامه های کامپیوتری و آموزش برنامه نویسی درست مثل حل کردن مسائل ریاضی است که باید پله پله رو به جلو در حرکت باشد تا به جواب نهایی دست پیدا کنید.

• حل مسئله به سبک برنامه نویسی
• آموزش برنامه نویسی از صفر تا صد
• سی دی های آموزش برنامه نویسی

نقش معلم خصوصی برنامه نویسی در آموزش

معلم خصوصی برنامه نویسی برای یک دانش آموزش رشته کامپیوتر و استفاده کردن از راهنمایی های کاربردی ایشان یک اصل بسیار مهم در این راه محسوب می شود. کسانی که به رشته برنامه نویسی علاقه دارند باید سعی کنند مشکلاتی که در حین یادگیری با آن مواجه هستند را حل کنند تا نرم افزار های که در آینده قرار است به بازار عرضه کنند با اقبال عمومی روبرو شود. شما نمی توانید با خواندن یک کتاب و یا مشاهده چند فیلم آموزشی ادعا کنید که یک برنامه نویس حرفه ای شده اید بلکه باید تا مدت ها از یک معلم خصوصی توانمند در این راستا کمک بگیرید تا از تجربه های ایشان به طور عملی در پیش برد اهداف خود بتوانید استفاده کنید.

• بررسی کردن علاقه مندی دانش آموخته
• معرفی کسب و کارهای مرتبط با برنامه نویسی
• استفاده از برنامه نویسی به عنوان یک شغل در آینده

چگونه با معلم خصوصی برنامه نویسی را شروع کنیم؟

معلم خصوصی برنامه نویسی ابتدا شاخه های که در پایان این راه در پیش رویتان قرار دارد را معرفی می کند. دنیای برنامه نویسی بسیار گسترده است و هر کسی بهتر است به جای اینکه در تمام حوزه ها متخصص شود یک راه را به صورت تخصصی دنبال کنید. یادگیری یک زبان برنامه نویسی خاص با کمک و مشاوره های معلم خصوصی بدون شک شما را سریع تر به اهدافی که در سر دارید می رساند.
• برنامه نویسی دسکتاپ
• برنامه نویسی پروژه ای
• برنامه نویسی طراحی وب
• برنامه نویسی موبایل

برنامه نویسی دسکتاپ

شاید می خواهید برنامه های کاربردی مثل نرم افزارهای حسابداری یا اتوماسیون های اداری را طراحی کنید و در این راه با شرکت ها و سازمان های که نیاز به این قبیل برنامه ها دارند مشغول به همکاری شوید. این را به یاد داشته باشید که این سبک از برنامه نویسی به برنامه نویسی دسکتاپ شهرت دارد و شما می توانید از معلم خصوصی خود که قرار است برنامه نویسی را به صورت تدریس خصوصی برای شما دنبال کند یاری بخواهید.

 •  برنامه نویسی دسکتاپ
 • برنامه نویسی نرم افزارها
 • برنامه نویسی ارکان ها و شرکت های دولتی

پروژه نویسی با برنامه نویسی

معلم خصوصی برنامه نویسی در قدم دوم به شما پیشنهاد می کند که خود به صورت خصوصی پروژه های کوچک اما کاربردی را مورد توجه قرار دهید و از طریق آن به سود آوری خیلی خوبی دست پیدا کنید. شاید این راه قدری سخت باشد و هزینه های پنهان زیادی برای شما در پی داشته باشد اما بدون شک پس از اینکه در این حوزه جای پایتان محکم شد دیگر رقیبی یاری مبارزه با شما را در خود نمی بیند.

 • برنامه نویسی پروژه ای
 • نوشتن پروژه ای با ریسک بالا
 • برنامه نویسی با هزینه های نامشخص

برنامه نویسی وب

یکی از پر درآمد ترین کارهای که این روزها دیجیتال مارکتینگ های بسیاری به سمت آن روی آورده اند برنامه نویسی وب است. امروزه بسیاری از کسب ها به صورت آنلاین مشغول به فعالیت شده اند که این امر نیاز به یک طراح وب را به یک امر مهم و جدی تبدیل کرده است. اگر می خواهید با برنامه نویسان حرفه ای در ارتباط باشید و از طریق آن ها به طراحی سایت دست پیدا کنید به شما توصیه می کنیم قدری خلاقیت به خرج دهید. هر سازمان و شرکتی برای خود یک وب سایت دارد شما با خلق ایده های جدید می توانید به راحتی در این بازار خلق ایده کرده و وارد کار شوید.

 •  برنامه نویسی وب
 • برنامه نویسی کاربردی
 • برنامه نویسی خلاقانه

برنامه نویسی موبایل

معلم خصوصی برنامه نویسی آموزش های که به صورت تجربی خود به دست آورده است را در راستای رسیدن به یک شغل ایده ال به شما ارائه می دهد. همه شما به خوبی می دانید که برنامه های کاربردی موبایل، تبلت و نرم افزارهای که برای این دو این روزها در بازار یافت می شود بسیار گسترده است؛ اما گاها یک شرکت، سازمان یا ارگان دولتی تمایل دارد اهداف کاری خود و خدماتی را که به صورت آنلاین ارائه می دهد را از طریق یک اپلیکیشن به نمایش بگذارد. این امر نیاز به یک برنامه نویس حرفه ای را شکل جدی می بخشد و بدون شک درآمدهای مالی بسیار خوبی را نیز برای شما به همراه دارد.

 • برنامه نویسی موبایل
 • برنامه نویسی هدفمند
 • برنامه نویسی و نوشتن اپلیکیشن

پیشنهاد های معلم خصوصی برنامه نویسی برای یادگیری چیست؟

معلم خصوصی برنامه نویسی در قدم اول از شما می خواهد با تمرکز سر کلاس درس حاضر شوید و به تمامی فوت و فن های که در این راه خود به صورت تجربی کسب کرده است گوش فرا دهید. در ادامه برای یادگیری برنامه نویسی از شما خواسته می شود که از فیلم های آموزشی و یا جزوات از پیش آمده شده ای که در اختیار شما قرار داده می شود بهره بگیرید. در میان انبوهی از اطلاعات به شما توصیه می کنیم خود را سردرگم نکنید تا مبادا در آخر راه با صرف هزینه های گزاف به نتیجه دلخواه خود نرسید. اگر می خواهید راهی درست و روشن در پیش روی شما قرار داشته باشد ابتدا از معلم خصوصی برنامه نویسی در قدم دوم فیلم های آموزشی که معلم خصوصیتان به شما معرفی می کند بهره بگیرید.

• معلم خصوصی برنامه نویسی
• کتاب های آموزشی مرتبط
• جزوات دست نویسی

هزینه معلم خصوصی برنامه نویسی

معلم خصوصی برنامه نویسی اگر برای چشم اندازه آینده شما در پس ذهنتان قرار دارد بدون شک هزینه زیادی را برای شما در بر دارد؛ اما این را به یاد داشته باشید که پایان این راه روشن است و شما با خرید سی دی های غیر اصولی هزینه های سربار خود را افزایش نداده اید؛ اما اگر می خواهید به منظور یک امتحان از مشاوره های معلم خصوصی برنامه نویسی یاری بگیرید هزینه زیادی در انتظار شما نیست. این امر شاید با یک جلسه تدریس خصوصی با نازل ترین قیمت ها برای شما دنبال شود. از سوی دیگر برخی از دوستان برای کسب مهارت در حوزه برنامه نویسی و به دست آوردن یک گواهینامه یا مدرک به خصوص نیاز به معلم خصوصی در برهه ای از زمان برای آن ها جدی می شود که این امر هم خود هزینه تمام شده مخصوص به خود را دارد.

• آشنایی با ترفندهای آموزشی
• استفاده از معلم خصوصی برای یک دوره مشخص
• تدریس خصوصی به صورت مستدام و دنباله دار

کلام آخر پیرامون معلم خصوصی برنامه نویسی

معلم خصوصی برنامه نویسی و راهکارهای سازنده ایشان شما را از مواجه شدن با کلی اطلاعات غلط در امان نگاه می دارد. یادگیری برنامه نویسی درست شبیه یک علم پیچیده ای است که صد ها در دارد و شما هر دری را که باز می کنید با صد در بسته دیگر مواجه می شوید. اگر می خواهید شبیه نابغه ها تمام صد در بسته برای شما باز شود به شما توصیه می کنیم مدیریت شده از معلم کامپیوتر خود بخواهید که آموزش برنامه نویسی را برای شما دنبال کنید. این امر را می توانید با یکی از دوستانتان به صورت مشترک دنبال کنید تا علاوه بر کم تر شدن هزینه های سربار شما انگیزه کار گروهی نیز در شما تقویت شود.

• برنامه نویسی و پیچیدگی های هر روز
• دانشی مدرن و به روز
• مدیریت برنامه نویسی در راستای توانمندی بیشتر

جهت تدریس خصوصی کامپیوتر در سپاه دانش ثبت نام نمایید .

کمتر