معلم خصوصی حسابان
خرداد ۵, ۱۳۹۸
تدریس خصوصی هندسه
خرداد ۵, ۱۳۹۸

معلم خصوصی برنامه نویسی

معلمی شغلی بسیار دوس داشتنی و جذاب است و از  کسانی که تدریس می کنند اگر سوال کنید که آیا این شغل را دوس دارند, بیشتر آنها می گویند که معلمی یک عشقی می خواهد تا بتوان از پس این شغل دشوار برآمد, مخصوصا اگر تدریس در زمینه برنامه نویسی باشد. برنامه نویسی یک فرایند توسعه نرم افزار است.زبان برنامه نویسی دارای پیچیدگی هایی است که هر کسی از پس آن بر نمی آید و مستلزم پشتکار فراوان است .برای جبران این سختی بسیاری از دانشجویان از معلم خصوصی برنامه نویسی بهره می برند که معمولا این پروسه در زمان امتحانات فراگیر می شود .انواع زبان های برنامه نویسی را می توان به C ,C++ , JAVA ,PYTHON  اشاره کرد.

دلیل اصلی استفاده از معلم خصوصی برای یادگیری

در صورتی که در زمینه برنامه نویسی هیچ مطالعه ای تا به حال نداشته اید و می خواهید از صفر شروع کنید بهتر ابتدا کلاس های مقدماتی در زمینه برنامه نویسی را گذرانده ؛ در این موارد استاد معمولا از موارد پایه ای شروع کرده و اصول اساسی  را به شما آموزش می دهد. سپس دوره برنامه نویسی پیشرفته را آغاز کنید , همچنین اگر تا به حال برنا مه نویسی نکرده اید بهتر است از زبان های ساده تر مثل css , html  آموزش را آغاز کنید که بهترین منبع آموزش در این زمینه سایت https://www.w3schools.com/  می باشد.

در دوره برنامه نویسی مهارت هایی که می آموزید از قبیل حل مسئله , همکاری گروهی , تصمیم گیری و ایجاد خلاقیت است.

امروزه بهترین حوزه فعالیت مربوط به دانشجویان رشته نرم افزار است ,در نتیجه شما می توانید برای این حوزه برنامه ریزی کنید و با برنامه ای تعیین شده به هدف خود برسید .شما می توانید یادگیری برنامه نویسی را آغاز کنید و مطالعه زبان برنامه نویسی را به صورت خود آموز داخل منزل شروع کنید و یا با شرکت در کلاس های برنامه نویسی هدف خود را دنبال کنید.  اما هر کدام از اینها مزایا و معایبی در مدت زمان یادگیری و کیفیت یادگیری دارد.بهترین راه و سریع ترین راه استفاده از معلم خصوصی برنامه نویسی می باشد و چون تدریس تنها مختص شماست پیشرفت می تواند در مدت زمان کمتری صورت گیرد.

 

معلم خصوصی برنامه نویسی چه ویژگی هایی دارد؟

یک معلم خصوصی برنامه نویسی خوب در ابتدا دانش آموز را تعیین سطح می کند تا سطح علمی شاگرد را بسنجد.همچنین او یک ارتباط صمیمی با دانش آموزبرقرار می کند. برای انتخاب معلم خصوصی برنامه نویسی بهتر است از میان برنامه نویسان انتخاب شود تا بتواند باگ های شما را رفع کند.

از جمله این ویژگی ها عبارت اند از: به تدریس برنامه نویسی علاقه مند باشد, تمرکز کافی , صبر و بردباری در انجام کارها  داشته باشد.همچنین ؛

تجربه در تدریس برنامه نویسی

یک استاد برنامه نویس می تواند با شناخت اشکالات دانشجو در کمترین زمان آن ها را رفع کند و تسط کافی بر روی تمام کد ها داشته باشد .

برنامه ریزی منظم

برنامه منظم در زمینه تدریس داشته  باشد و به صورت مرتب سر کلاس ها حاضر می شود.

به روز بودن

زبان های برنامه نویسی  همیشه در حال آپدیت شدن هستند و به همین دلیل یک استاد برنامه نویس باید همیشه دراین زمینه به روز باشد تا از تکنولوژی عقب نماند.

پشتیبانی از شاگردان

بعد از اتمام کلاس ها یک معلم خصوصی  برنامه نویسی  سراغ شاگردش را می گیرد  تا ببیند تدریس خصوصی اش به نتیجه  مطلوب رسیده است یا خیر.

با این روش یک معلم خصوصی برنامه نویسی خوب از بد را در یکی دو جلسه اول می توانیم تشخیص دهیم.

 

هزینه معلم خصوصی برنامه نویسی

آموزشگاه ما با دبیران خصوصی برنامه نویسی حرفه ای می تواند در زمان کوتاهی شما را به یک برنامه نویس حرفه ای تبدیل کند.قیمت معلم خصوصی برنامه نویسی یکی از فاکتورهایی است که افراد برای اخاب معلم به آن توجه می کنند.هزینه تدریس خصوصی برنامه نویسی پیشرفته از مقدماتی ارزان تر است.به طور کلی نرخ تدریس خصوصی به عوامل زیر بستگی دارد:

تجربه استاد در این زمینه : هر چه دبیر خصوصی برنامه نویس حرفه ای تری باشد تجربه و توانایی او در این زمینه برای رفع باگ بالاتر است.

زمان برگزاری کلاس : در زمان امتحانات معمولا هزینه دوره این کلاس ها بالاتر می رود.

با توجه به مواردی که گفته شد قیمت اصلی تدریس خصوصی برنامه نویسی براورد می شود.

اساتید برتر برنامه نویسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *