آیلتس مخفف International English Language Testing System می باشد.آزمون آیلتس مقیاسی است  برای افرادی که می خواهند سطح دانش زبان انگلیسی خود را برای مهاجرت به کشورهای انگلیسی زبان بسنجند.برای رسیدن به این هدف می توانید به کمک معلم خصوصی آیلتس به موفقیت برسید.

بیشتر

آزمون آیلتس یکی از آزمون های مهم زبان انگلیسی که هر ساله در سراسر جهان برگزار می شود.بسیاری از داوطلبانی که در آزمون آیلتس شرکت می کنند؛ برای دانشگاه های انگلیسی زبان پذیرش می خواهند و یا قصد مهاجرت به این کشورها برای شغل مورد نظر خود را دارند. آیلتس (IELTS) یک آزمون بریتانیایی است و تافل (TOEFL) یک آزمون آمریکایی است که در بخش های بعدی تفاوت این دو را شرح می دهیم.

آزمون آیلتس دو نوع آکادمیک ( academic IELTS) و عمومی ( general IELTS ) می باشد.افرادی که می خواهند دردانشگاه های انگلیسی زبان درس بخوانند باید مدرک آیلتس آکادمیک را دریافت کنند و داوطلبانی که قصد مهاجرت برای کار و …. به کشورهای انگلیسی زبان را دارند مدرک عمومی برای آنها مناسب است.

تدریس خصوصی آیلتس تضمینی

اگر شما از قبل با زبان انگلیسی آشنایی باشید و کلمات زیادی بلد باشید، خیلی سریع تر پیشرفت می کنید، البته این بدین معنا نیست افرادی که به تازگی می خواهند یادگیری زبان را شروع کنند نمی توانند در آزمون آیلتس موفق شوند، بلکه همه چیز به میزان تلاش خود شما و تدریس خصوصی آیلتس توسط اساتید آگاه به آزمون بستگی دارد و اینکه تا چه حد از گنجینه ی کلمات برخوردار هستید. تسلط داشتن به تعداد کلمات بیشتر و افزایش سطح واژگان می تواند یکی ازکلیدی ترین مهارت ها برای شرکت در بیشتر آزمون های زبان در تمام دنیا باشد.ظ

آموزشگاه ما می تواند با آموزش تضمینی آیلتس با بهترین اساتید و بالاترین کیفیت تدریس شما را به هدفتان برساند.

ساختار آزمون آیلتس

آزمون آیلتس به دو صورت کتبی و صحبت کردن در دو روز متفاوت برگزار می شود که معمولا آزمون speaking  در روز آزمون برگزار نمی شود.نمره آیلتس بین 0 تا 9 است که بیشتر دانشگاه ها و… نمره 6 به بالا را می پذیرند.در صورت قبولی همان موسسه ای که آزمون برگزار شده کارنامه آیلتس را برای دانشگاه مورد درخواست تا یک ماه بعد آزمون ارسال میکند اما بعد از آن ارسال با هزینه خواهد بود.این آزمون تا دو سال بعد از دریافت مدرک اعتبار دارد.

در صورت قبول نشدن در این آزمون امکان اعتراض به این آزمون وجود دارد  به این صورت که:

دو هفته بعد از آزمون کتبی آیلتس نتایج در سایت http://results.ielts.org  اعلام می شود.در صورت داشتن اعتراض 6 هفته بعد از زمان آزمون می توانید به این سایت مراجعه کرده.داوطلبان تنها بعد از پرداخت مجدد هزینه آزمون می توانند اعتراض خود را اعمال کنند که در صورت تایید اعتراض آن مبلغ به داوطلب برگردانده می شود و در غیر اینصورت مبلغ برگشت نخواهد کرد.

مزایای معلم خصوصی آیلتس

  • اگر زمان برای شما اهمیت دارد و می خواهید در مدت زمان کمی به نتیجه مطلوب برسید می توانید با تدریس خصوصی آیلتس زودتر به هدف خود برسید.
  • استاد آیلتس در ابتدا زبان آموز را تعیین سطح می کند و بعد از اینکه سطح او معلوم شد طرح درس می دهد و طبق آن پیش می رود.
  • در کلاس خصوصی آیلتس زمان بیشتری دارید و می توانید به مکالمه بیشتری بپردازید.
  • در این آموزش ها ارتباط صمیمی تر است و زبان آموزان راحت تر و بدون استرس سوالات خود را می پرسند.
  • در آموزش خصوصی آیلتس فقط آموزش درس نیست بلکه زمان برای تمرین و تکرار وجود دارد.
  • استاد حرفه ای می تواند مشکلات دانشجو را شناسایی و آنها را برطرف کند در حالیکه این اشکلات در کلاس عمومی ممکن است هرگز برطرف نشود.
  • در این کلاس ها مهارت های listening ,reading  شما را تقویت می کند .

هزینه معلم خصوصی آیلتس

هزینه معلم خصوصی به عواملی از قبیل تجربه و توانایی استاد , مدرک تحصیلی و روش تدریس بستگی دارد.

هزینه آیلتس در مراکز مختلف متفاوت است و حدود قیمت آن در سال 2018 بین 215 تا 240 دلار امریکا میباشد که حدود 2.800.000 تومان در مراکز ایرانی برگزاری آزمون، هزینه دارد.

برای اطلاع  دقیق از هزینه معلم خصوصی با شماره های موجود در سایت با تماس حاصل نمایید.

کمتر