تدریس خصوصی حسابان

تدریس خصوصی حسابان که یکی از زیر شاخه های ریاضی محسوب می شود به تخصص و مهارت لازم در این راستا نیازمند است. اگر درس حسابان را به دو بخش تقسیم کنیم می توانیم به درس جبر و هندسه اشاره ای داشته باشیم. از آنجایی که حسابان یکی از دروس مفهومی و بسیار مهم است اگر به صورت اصولی و درست آموزش داده نشود به هیچ عنوان یادگیری آن امر ساده ای نخواهد بود. یکی از ساده ترین روش های که برای یادگیری درس حسابان نیاز است مرور و حل تمرین است. اگر روی درس ریاضی تسلط کافی نداشته باشید بدون شک نمی توانید به درک درستی از حسابان دست پیدا کنید. از همین رو آموزش درست به شما کمک می کند که از پایه این درس را اصولی بیاموزید و با تسلط کافی در کلاس درس حاضر شوید.

برای مشاهده معلم خصوصی ریاضی بیشتر می توانید از سایت الو استاد نیز استفاده نمایید .

بیشتر

 

 • آموزش ریاضی
 • آموزش حسابان
 • آموش هندسه

آموزش حسابان

تدریس حسابان به سه دسته بندی کلی تقسیم می شود که در مرحله اول دانش آموز نیاز به یادگیری درست و اصولی دارد. این امر بدون شک باید توسط یک مدرس متخصص و توانمند دنبال شود. در قدم بعدی باید تمرین شود و تکرار مکررات خود سبب تقویت نقاط قوت شما می شود. امری که در مرحله پایانی قرار دارد تثبیت فرمول و مسئله است تا در طی گذر زمان و در فصل امتحانات در ذهن شما باقی بماند. این امر با استفاده از تکنیک های مثل خلاصه نویسی، دفترچه فرمول نویسی، یادداشت نکات مهم و ضروری امکان پذیر است. اگر می خواهید با روش ها و متددهای جدید مطالعه آشنایی پیدا کنید به شما توصیه می کنیم از آزمون های آزمایشی که معلم های خصوصی برای شما در نظر می گیرند بهره بگیرید.

 • یادگیری درست و اصولی
 • تمرین تمرین تمرین
 • تثبیت مسئله در ذهن

مزایای تدریس خصوصی حسابان

آموزش حسابان باید به گونه ای دنبال شود که درس به خوبی در ذهن دانش آموز جای بگیرید. پس برای این منظور مدرس باید خود تسلط کافی داشته باشد و نکاتی را که در طی گذر زمان کسب کرده است را به دانش آموخته انتقال دهد. زمانی که معلم خصوصی به منزل شما مهمان می شود دیگر نیازی به صرف هزینه های اضافه برای رفتن به کلاس های خصوصی پر هزینه نیست. از سوی دیگر شما با رابطه تعاملی بهتری می توانید در کلاس درس حاضر شوید و به درک درستی از درس حسابان دست پیدا کنید. زمانی که تدریس خصوصی ریاضی با ذکر منابع معتبر و شناخته شده توسط اساتید ریاضی دنبال می شود بدون شک بازدهی آن شما را شگفت زده خواهد کرد.

 • تسلط مدرس روی دروس
 • آموزش نکته به نکته حسابان
 • کسر شدن هزینه های سربار با حضور معلم

همه چیز در مورد تدریس خصوصی حسابان

آموزش حسابان به دلیل سختی این درس بدون شک مشتاقان مختص به خود را دارد. گاهی ممکن است دانش آموز در کلاس درس حضور نداشته باشد و با افت تحصیلی در درس ریاضی روبرو شده باشد. یا به دلیل مشکلات بسیار قابلیت یادگیری سر کلاس درس را نداشته باشد. در برخی موارد نیز دانش آموز برای شب امتحان نیاز به یک مدرس کار بلد دارد تا او را در این راستا یاری برساند. بدون شک معلم خصوصی های که در این زمینه به کمک شما می آیند می توانند صفر تا صد نیازهای شما را پاسخ دهند و شما را به درک درستی از درس حسابان برسانند. برای رفع مشکلات درسی خود در درس ریاضی می توانید از مدرس خود بخواهید تا دروس را از پایه به شما آموزش دهد.

 • آموزش حسابان به دانش آموزان با استعداد
 • آموزش درس ریاضی به دانش آموزان ضعیف
 • تدریس هندسه به دانش آموزان رشته ریاضی

توانمندی دانش آموز و تدریس خصوصی حسابان

تدریس خصوصی حسابان نیاز به شناخت درست از دانش آموز دارد. زمانی که دانش آموز و مدرس به خوبی با یکدیگر آشنا نیستند چگونه می توان از هوش و توانمندی او آگاهی پیدا کرد. مزیت بارزی که آموزش حسابان از آن دانش آموز می کند شناخت درست معلم در طی دوره های آموزشی است. بدون شک معلم به خوبی متوجه این مهم می شود که دانش آموز در چه سطحی از سواد و دانش قرار دارد و در همان راستا آموزش های لازم به او را به اجرا در می آورد. این امر سبب می شود نقاط قوت او تقویت و نقاط ضعف نیز پوشش داده شود.

 • شناخت دانش آموز و توانمندی هایش
 • آشنایی اصولی از پایه با درس ریاضی
 • تقویت نقاط قوت و پوشش دهی نقاط ضعف حسابان

هزینه کلاس تدریس خصوصی حسابان

تدریس خصوصی حسابان یا تدریس دروس تخصصی ریاضی نه تنها هزینه زیادی به صورت خصوصی برای شما در بر ندارد که از صرف هزینه های گزاف شما را در امان نگه می دارد. همه شما به خوبی می دانید که برای حضور در کلاس های گروهی آموزشی باید هزینه های بسیاری را متحمل شوید. یاری گرفتن از معلم خصوصی در منزل از تمام هزینه های سربار شما فاکتور می گیرد. شما می توانید معلم خصوصی مد نظر خود را با توجه به سوابق کاری که ایشان دارد و توان مالی که دارید انتخاب و به خانه مهمان کنید. مسلماً هزینه حضور معلم خصوصی در منزل به مراتب کمتر از کلاس های پر هزینه کنکور است که بازدهی اش در برابر هزینه های انجام شده بسیار کم است.

 • انتخاب مدرس بر اساس توان مالی
 • تمرکز در کلاس درس
 • کم شدن هزینه های مالی

معلم خصوصی و تدریس خصوصی حسابان

 

تدریس خصوصی حسابان و مقرون به صرفه بودن حضور مدرس در خانه به جای حضور شما در کلاس درس بدون شک سبب می شود شما با میل و رغبت بیشتری به مطالعه و رفع مشکلات درسی خود بپردازید. ارائه راهکاری درست برای تست زنی، بالا بردن سرعت راندمان دانش آموز برای حل مسئله، یادگیری درست و اصولی بر اساس سرفصل های مهم آموزشی و ارائه تکنیک های کاربردی تنها بخشی از مزیت های بارز آموزش حسابان توسط یک استاد با تجربه و مجرب به شمار می آید. این امر هزینه زیادی برای شما به همراه ندارد، زیرا مدرسین مجرب در یک جلسه با ذکر منابع مهم شما را در راستای یک آموزش درست و اصولی یاری می رسانند.

 • آموزش تکنیک های مطالعه درس ریاضی
 • حل تمرین و آموزش اصولی حسابان
 • رفع مشکلات درسی به مرور زمان از پایه

حضور معلم در منزل

 

آموزش حسابان سبب می شود دانش آموز سال های بعد در درس ریاضی قوی تر ظاهر شود. دسته بندی ابزارهای یادگیری و به کارگیری هر کدام از آن ها در فرصت مناسب به عنوان مثال معلم خصوصی حسابان در اولویت بندی جزوات آموزشی باید قرار داشته باشد. تا زمانی که کل مبحث را نیاموخته اید و حل تمرین های شما بدون اشکال دنبال نشده است نباید به سراغ مباحث بعدی بروید. تکنیک های فرمول نویسی حسابان را از معلم خصوصی خود بخواهید. حل تمرین و فرمول نویسی باید در کنار هم دنبال شود که این امر نیاز به یک درک مطلب قوی دارد. مشکلات سال های قبل خود را با حل سؤالت متفرقه در کلاس درس جویا شوید و اجازه روی هم انباشته شدن دروس را ندهید.

جهت مشاهده تدریس خصوصی ریاضیات گسسته در سپاه دانش کلیک نمایید .

کمتر