تدریس خصوصی حسابداری, یکی از پرطرفدارترین دروس در تدریس خصوصی است به این جهت که کارخانه ها و شرکت های صنعتی برای محاسبه بهای تولیدات و کنترل خود بر روی هزینه ها به دنبال حسابداران صنعتی هستند. همچنین رشته حسابداری از رشته های محبوب و پرطرفدار در دانشگاههای ایران می باشد و بسیار پرکاربرد است.

برای مشاهده معلم خصوصی همه دروس می توانید از سایت الو استاد نیز استفاده نمایید .

بیشتر

 

حسابداری سیستمی است که در آن فرآیند طبقه بندی اطلاعات، ثبت و تهیه گزارش های مالی و صورتهای حسابداری در شکل ها و مدل های خاص انجام می شود تا افراد ذینفع درون سازمانی مانند مدیران، صاحبان سرمایه، اعتبار دهندگان و یا برون سازمانی مثل بانک ها، دولت و … بتواند از این اطلاعات استفاده کنند.

تاریخچه حسابداری

قدمت حسابداری به اندازه تمدن بشری است و به 3600 سال قبل از میلاد می رسد و از پرداخت دستمزد تعدادی کارگر حکایت دارد. شواهد و مدارک نشان دهنده این موضوع است که در تمدن های رم، مصر و یونان نوعی از کنترل خاصی از حسابداری انجام می شده است. در حسابداری باستانی تنها جنبه های محدودی از فعالیت های مالی را شامل می شده و با سیستم جامعی که کلیه عملیات حکومتی را ثبت و ضبط کند فاصله بسیاری داشته است. در تمدن باستانی ایران نیز همانند سایر تمدن ها حسابداری دارای قدمتی طولانی است و پیشینه آن به نخستین تمدن هایی برمی گردد که در ایران شکل گرفته و دارای به 25 قرن قدمت است.

حسابداری دانشگاهی دارای بیش از پانصد سال سابقه است که توسط فردی ایتالیایی با نام لوکاپاچیولی (1945 میلادی) بنیانگذاری شده است. پاچیولی چندین کتاب در زمینه ریاضیات منتشر کرده است که شامل موارد زیر می باشد:

Summa de Arithmetica, Geometrica, Proportioni et Proportionalita ۱۴۹۴

این کتب به معنی مجموعه ای از هندسه، جبر، نسبت و تناسب است و شامل مباحثی است که به موضوعاتی از جمله جبر و حساب و استفاده آن در دفترداری، تجارت، پول و مبادله می پردازد.

از مهمترین تغییرات حسابداری در طول پانصد سال گذشته می توان به تغییر ماهیت نظری آن اشاره کرد. و نکته قابل ذکر این است که حسابداری دانشگاهی در مدت چهارصد سال اول عمر خود عمدتا رویکردی تجویزی داشته است.

تدریس خصوصی حسابداری

انواع حسابداری

مهمترین شاخه های حسابداری عبارتند از: حسابداری صنعتی، حسابداری مالی، حسابرسی، حسابداری دولتی و حسابداری مدیریت.

 • حسابداری صنعتی: هدف اصلی این سیستم حسابداری دانستن بهای تمام شده یک واحد از نظر تمامی عوامل هزینه می باشد. حسابداری مالی
 • حسابداری مالی: این نوع حسابداری را می توان حسابداری گزارش نیز نامید به این دلیل که هدف اصلی آن تهیه صورتهای مالی اساسی می باشد که مورد نیاز استفاده کنندگان از این صورتهای مالی است.
 • حسابداری دولتی: موضوع کنترل عمومی هزینه های دولت از اواخر قرن نوزدهم به بعد به وجود آمد و برخی از دولتهای کشورهای اروپایی مکلف شدند درآمدها و هزینه سالانه خود را پیش بینی کنند و بدین ترتیب تدوین و تنظیم بودجه دولت متداول شد.
 • حسابداری مدیریت: افزایش استفاده مدیران از اطلاعات مالی موجب گردید که روشهای هزینه یابی خدمات، تولیدات و فعالیت ها توسعه یابد و اطلاعات کاملی از جنبه های مالی فراهم شود. حسابداری مدیریت به عنوان رشته ای خاص از اوایل قرن حاضر بوجود آمد.
 • حسابداری منابع انسانی: این نوع از حسابداری یکی از جدیدترین مباحث در حسابداری است و نگرشی نو به منابع انسانی به عنوان یک عامل مولد در ایجاد درآمد موسسات دارد. و سه بخش اساسی شناسایی، ارزیابی و گزارشگری پیرامون منابع انسانی وجود دارد.

تدریس خصوصی حسابداری صنعتی

حسابداری صنعتی شاخه ای از علم حسابداری است که با جمع آوری اطلاعات مربوط به هزینه های انجام شده و بهای تمام شده برای خدمات و محصولات، تجزیه و تحلیل کارها و روشهای کاهش هزینه با انجام روش هایی خاص را پیشنهاد می دهد.

در کلاس تدریس خصوصی حسابداری صنعتی می توانید به یک حسابدار صنعتی خبره تبدیل شوید.  در تدریس خصوصی حسابداری صنعتی باید از اساتیدی که دارای تجربه عملی در زمینه حسابداری صنعتی هستند استفاده کرد. در تدریس خصوصی حسابداری صنعتی چهار مهارت مهم شامل ثبت سنتی، ثبت مالیاتی، ثبت مکانیزه و حسابرسی تدریس می شود.

نرم افزارهای حسابداری

نرم افزار حسابداری تمامی مفاهیم مرتبط با حسابداری را به صورت جامع  برای صاحبان مشاغل و کسب و کارها دسته بندی می کند و اطلاعات مالی را نگهداری می کند. از متداوالترین نرم افزارهایی که در ایران و خارج از ایران استفاده می شود عبارتند از:

 • نرم افزار هلو: این نرم افزار محبوبترین و پر مخاطب ترین نرم افزار حسابداری در ایران است و این محبوبیبت باعث به وجود آمدن بازارکار بسیار بالا برای حسابداران شده است. از ویژگی مهم این نرم افزار ساده بودن برای آموزش و یادگیری است.
 • نرم افزار قیاس: نرم افزاری جدیدی می باشد و دارای امکانات بسیاری از قبیل api های متنوع تحت وب به جهت کار کردن است. و شما در هر جایی می توانید با وصل شدن به اینترنت به راحتی به این نرم افزار متصل شوید و از راه دور امور مربوطه را انجام دهید.
 • نرم افزار پارمیس: از ویژگی های مهم این نرم افزار می توان به قابلیت بی نظیر ان مانند اپلیکشن های اندرویدی، نسخه آنلاین و سایر امکانات اشاره کرد.

6 ویژگی مهم یک معلم خصوصی حسابداری موفق

موفقیت یک معلم خصوصی در تدریس مانند سایر جنبه های زندگی به نگرش و شیوه های تدریس معلم بستگی دارد. و یک معلم با تمرکز بر این نکات و مهارتها می تواند تدریس موفق داشته باشد.

 1. داشتن حس شوخ طبعی: شوخ طبعی اضطراب، تنش و استرس کلاس را از بین می برد و باعث ایجاد نشاط در کلاس می شود.
 2. نگرش مثبت داشتن و خوش بین بودن: ویژگی خوش بین بودن سبب می شود که بر مشکلات به راحتی غلبه کنید. این ویژگی باعث می شود که یک معلم خصوصی در تدریس خود بصورت حرفه ای عمل کند.
 3. انتظارات بزرگ: انتظارات یک معلم از شاگردش باعث افزایش ارتقا دانش آموز و اعتماد به نفس می شود. و انتظارات یک معلم خصوصی از فاکتورهای مهم در کمک کردن به دانش آموزان در یادگیری و موفقیت است.
 1. هماهنگی و سازگاری: وجود این ویژگی باعث ایجاد یک فضای سالم در یادگیری می شود و باعث موفقیت شاگردان خواهد شد. سازگاری و هماهنگی بین دانش اموزان و معلمان باعث می شود تا مطالب از سطوح سخت تا سطوح آسان قابل درک باشد.
 2. عدالت و انصاف: یک معلم موفق تمامی دانش آموزان را به طور یکسان در موقعیت یکسان می بیند.
 1. انعطاف پذیری: یکی از ویژگیهای مهمی که یک معلم خصوصی حسابداری باید در کلاس خود داشته باشد این است که در پیوسته تغییر و تنوع وجود داشته باشد.

با یادگیری حسابداری در کلاس تدریس خصوصی توسط یک معلم خصوصی حسابداری می توانید عملیات مالی مربوط به هر نوع سازمانی را بفهمید و با آن ارتباط برقرار کنید. موفقیت یک معلم خصوصی در تدریس مانند سایر جنبه های زندگی به نگرش و شیوه های تدریس معلم بستگی دارد. و یک معلم با تمرکز بر این نکات و مهارتها می تواند تدریس موفق داشته باشد.

تدریس خصوصی حسابداری

تدریس خصوصی حسابداری به شما این امکان را می دهد که در پرسه کاری و درس و دانشگاه متفاوت تر از سایر رقبای کاری‌ تان بدرخشید. درس حسابداری به ریاضی مهندسی شهرت دارد و این امر به دلیل سختی مباحث پیچیده این درس است. بدون شک هیچ کسی برای شروع یادگیری حسابداری به تنهایی نمی تواند گام های مهمی را در این راستا بردارد. از همین رو نیاز به یک معلم خصوصی توانمند برای آموزش در این راستا یک نیاز اساسی به شمار می آید. اگر در کلاس درس از سایر دوستان خود عقب مانده اید، یا اگر در محیط کار خود نیاز به این درس مهم یک امر جدی تلقی می شود به شما توصیه می کنیم از وب سایت تخصصی سپاه دانش در این راستا کمک بگیرید.

• تدریس دروس تخصصی حسابداری
• محاسبات کاربردی حسابداری
• فرایند به کار گیری حسابداری در زندگی روزمره

مزیت های تدریس خصوصی حسابداری چیست؟

تدریس خصوصی حسابداری یک راهکار آسان و کاربردی است که به شما این امکان را می دهد امورات روزمره خود را حتی بدون اینکه در حرفه و شغل خود نیاز به حسابداری داشته باشید متفاوت تر از دیگران دنبال کنید. اگر می خواهید حسابداری به شما کمک کند تا مشکلات اقتصادی این روزها برای شما ساده تر دنبال شود توصیه می کنیم از یک معلم خصوصی توانمند در این راستا کمک بگیرید. حساب و کتاب کردن امری است که پیشینه بسیار طولانی دارد و این امر توسط پدر بزرگ های ما از پشت دخل های مغازه های شان با چرتکه های قدیمی تا به امروز با سبک مدرن و متفاوتی دنبال شده است. همه شما به خوبی می دانید که داشتن یک حساب و کتاب قوی نیازمند دانش کافی این راستا است.

• آموزش صفر تا صد درس حسابداری
• استفاده از درس حسابداری برای ورود به دانشگاه
• یادگیری حسابداری در زندگی روزمره

تدریس خصوصی حسابداری برای چه کسانی اهمیت دارد؟

تدریس خصوصی حسابداری برای دانش آموزان، دانشجویان، کارمندان و اقشار عادی جامعه یک امر مهم جدی محسوب می شود. اگر می خواهید به راحتی پس از فارغ التحصیل شدن وارد بازار کار شوید و در صف های طولانی استخدام معطل نشوید نیاز است که تخصصی وارد کار شوید. یادگیری حسابداری به شما این امکان را می دهد که در سطح کلان با مؤسسات مالی، حسابداری و حسابرسی وارد کار شوید و درآمدهای بسیار خوبی را نسبت به سایر اقشار جامعه کسب کنید. از سوی دیگر کارمندان با کمک یک معلم خصوصی توانمند به راحتی می توانند در این راه از رقبای کاری خود پیشی بگیرند و سمت کاری خود را ارتقاء دهند.

• آشنایی با سطح مقدماتی حسابداری
• قوانین و مقررات مالیاتی
• صدور اسناد حسابداری
• تهیه گزارشات مالی
• آشنایی با نرم افزارهای حسابداری

تدریس خصوصی حسابداری چرا برای کار آموز اهمیت دارد؟

تدریس خصوصی حسابداری سبب می شود شما از خود و شغلی که در آن مشغول به کار هستید به یک درک درست برسید. این امر در طی گذر زمان سبب بالا رفتن اعتماد به نفس شما با پیشرفت در حیطه کار تان می شود. در ادامه با داشتن یک الگوی کاری مشخص دیگران از شما پیروی می کنند و راه شما را دنبال می کنند که این امر منجر به ایجاد یک زیرمجموعه برای شما می شود. استقلال طلبی امری است که موقعیت های جدیدی را در پیش روی شما باز می کند و به راحتی می توانید به رعایت اصل اخلاق حرفه ای به اکتساب پست های بالاتر فکر کنید. بدون شک برقراری یک ارتباط سازنده با عوامل زیر مجموعه، شما را به یک شغل و حرفه کاری موفق تر می رساند.

• شناخت موقعیت شغلی
• بالا رفتن اعتماد به نفس
• دسترسی به یک الگوی درست
• کسب موقعیت های بهتر

کاربرد حسابداری و نقش تدریس خصوصی حسابداری در زندگی روزمره

تدریس خصوصی حسابداری و نقش آن در زندگی روزمره ما بسیار حیاطی است. شما با کمک یک معلم خصوصی حسابداری به راحتی می توانید اصول پایه ای که برای کارهای روزمره به آن نیاز است را کسب کنید و به یک برنامه ریزی درست در طی زندگی روزمره خود دست پیدا کنید. اگر فارغ التحصیل این رشته هستید به شما توصیه می کنیم با راهکارهای پیشنهادی یک معلم خصوصی توانمند در این زمینه به مهارت خود بیفزاید. حال اگر در مرتبه شغلی مناسبی نیستید و کار شما با امورات مالی در ارتباط مستقیم است حتماً از معلم خصوصی بخواهید ترفندهای را برای برتری در بین سایر رقبا به شما آموزش دهید. آینده نگری و مدیریت زندگی در طی گذر زمان از مهم ترین پارامترهای است که اقشار عادی جامعه با یادگیری حسابداری به آن دست پیدا می کنند.

• کسب مهارت دانشگاهی
• کسب رتبه شغلی برتر
• آینده نگری و مدیریت زندگی

تدریس خصوصی حسابداری و حسابدار حرفه ای شدن

تدریس خصوصی حسابداری در دنیای مدرن امروز به یک اصل مهم و کاربردی تبدیل شده است. مدیریت کردن دخل و خرج از یک سو و کنترل کردن هزینه های سربار از سوی دیگر دو امر مهم در زمینه یادگیری حسابداری به شمار می آید. اگر می خواهید به یک حسابدار قهار و توانمند تبدیل شوید به شما توصیه می کنیم از یک معلم خصوصی حسابداری در این زمینه یاری بگیرید. بدون شک رشته حسابداری سبب می شود تا شما بتوانید به درآمد مالی بالاتری دست پیدا کنید و یا پتانسیل کار آفرین شدن را در خود تقویت کنید. معلم خصوصی حسابداری با ارائه راهکارهای اصولی و درست بدون شک شما را به ایده ال ترین ها می رساند.

• مقرون به صرفه بودن حضور معلم خصوصی در منزل
• معلم خصوصی و یادگیری تکنیک های کاربردی
• کسب موقعیت های بهتر با ارائه مدرک حسابداری

مزایای همراهی معلم خصوصی برای تدریس خصوصی حسابداری

تدریس خصوصی حسابداری یک امر بسیار مهم است، زیرا یادگیری حسابداری هیچ وقت تمام نمی شود. قوانین جدیدی در مبحث حسابرسی هر روز در حال شکل گرفتن است که تنها یک معلم خصوصی با تجربه است که می تواند شما را در این راه همراهی کند. حسابداری با تمام مزیت های که دارد یک درس تخصصی بسیار خسته کننده است که روزانه با صدها عدد و ارقام در ارتباط هستید که این راه طولانی برای طی شدن نیاز به یک همراه توانمند دارد. تدریس خصوصی حسابداری بدون شک آموزش حسابداری را برای ساعت های طولانی پشت سرهم برای شما آسان می کند. فصل های درس حسابداری برای دانشجویان و دانش آموزان بسیار پیچیده و شلوغ است که بدون همراهی یک معلم خصوصی ماهر دسته بندی کردن آن ها کار ساده ای نخواهد بود. با کمک معلم خصوصی حسابداری می توانید از مزیت های فوق بهره بگیرید.

• کم کردن استرس ناشی از خستگی در طی مطالعه
• آموزش درست و اصولی بر اساس آخرین دستور العمل ها
• کم کردن استرس ها با یک برنامه ریزی درست و اصولی

کلام آخر پیرامون تدریس خصوصی حسابداری

تدریس خصوصی حسابداری به شما راه های هموارتری را نصبت به گذشته نمایش می دهد. حسابداری علم محاسبات است که در زندگی روزمره شما هر دقیقه و هر ساعت به آن نیاز است و با کسب یک مدرک از دانشگاه شما نمی توانید این ادعا را داشته باشید که یک حسابدار توانمند شده اید. در دنیای مدرن امروز دیگر پول و پارتی چاره کار نیست بلکه با داشتن یک مهارت کاربردی به راحتی می توانید در بازار کار وارد شوید و از مزایای آن بهره مند شوید. امید است با یاری گرفتن از یک معلم خصوصی حسابداری در زندگی روزمره خود متفاوت تر از گذشته به موقعیت های برتر دست پیدا کنید.

 • معلم خصوصی ارزان قیمت
 • تدریس خصوصی حرفه ای
 • آموزش مقدماتی حسابداری
 • آموزشی تخصصی حسابداری
  جهت مشاهده  تدریس خصوصی در سپاه دانش کلیک نمایید .

کمتر